Andrychowskie Dni Rodziny – bezpłatne warsztaty dla rodziców

Powiększ obrazKobieta i mężczyzna siedzą na podłodze po dwóch stronach chłopca i dziewczynki, tworzą nad ich głowami dach z własnych rąk

Zapraszamy rodziców – mieszkańców Gminy Andrychów na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w budynku Działu Profilaktyki Środowiskowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie, przy ul. Metalowców 10.

„Asertywna komunikacja w rodzinie”

Piątek 13 maja 2022 r., godz. 17.00-19.00

Prowadząca: Ewa Rozumek – Michalska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego o kierunku z psychologii. Specjalizuje się w terapii uzależnień, syndromów DDA, pracy z lękiem, pracy z osobami dorosłymi doświadczonymi trudnościami w codziennym funkcjonowaniu. Swoje doświadczenie do pracy zdobywała w Miejskim Ośrodku Terapii Uzależnień, Ośrodku Pomocy Pokrzywdzonym i w Prywatnym Gabinecie.

„Jak wspierać dziecko w budowaniu więzi rówieśniczych”

Środa 18 maja 2022 r., godz. 17.00-19.00

Prowadząca: Ewa Wróbel

Psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny. Od 20 lat towarzyszy rodzicom, młodzieży i dzieciom w pokonywaniu trudności, budowaniu pozytywnych relacji i rozwoju osobistym. Najbliższe jest jej Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach. Udziela wsparcia w formie konsultacji i terapii, zajęć terapeutycznych, prowadząc treningi, warsztaty oraz grupy wsparcia.

Jak można się zapisać?

Zapisy – telefonicznie (tel. 33 875 24 29) lub osobiście w budynku Działu Profilaktyki Środowiskowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie przy ul. Metalowców 10.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator:

Ośrodek Pomocy Społecznej w Andrychowie
Dział Profilaktyki Środowiskowej 
ul. Metalowców 10, 34-120 Andrychów
tel. 33 875 24 29
e-mail: profilaktyka@opsandrychow.pl
www.ops.andrychow.eu

Plakat, na nim informacje zawarte w treści artykułu