Z profilaktyką na wesoło

Powiększ obrazBańki mydlane

Animacje z wykorzystaniem chusty Klanza, wielkie bańki mydlane oraz gry i zabawy dla całej rodziny – te i inne atrakcje przygotowali pracownicy Działu Profilaktyki Środowiskowej OPS dla uczestników wakacyjnej City Plaży.

Działania profilaktyczne nie muszą być nudne – pracownicy Działu Profilaktyki Środowiskowej OPS chcą to udowodnić, przygotowując program „Z profilaktyką na wesoło”. W ciągu dwóch dni – 17 i 31 lipca, na Placu Mickiewicza w Andrychowie dzieci i ich rodzice w formie zabawy poznają zasady zachowania bezpieczeństwa, ważne szczególnie podczas wakacji. Dzięki wykorzystaniu alkogogli i narkogogli uczestnicy wydarzenia będą mogli również przekonać się, jakie są skutki prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Działania będą prowadzone na Placu Mickiewicza od godz. 16:00 do 18:00.

Akcja „Z profilaktyką na wesoło” zostanie przeprowadzona w ramach wakacyjnej City Plaży, którą można odwiedzać przez cały lipiec od 9:00 do 19:00. Każdego dnia popołudniami organizowane są tam różnego rodzaju atrakcje, pozwalające zarówno dzieciom, jak i dorosłym, na aktywne spędzanie wolnego czasu. Zarządcą obiektu jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie.

fot. pixabay.com