Wznowienie działalności Klubu Integracji Społecznej

Powiększ obrazDłonie dwóch osób, jedna trzyma papier i długopis

Informujemy, że od 8 czerwca 2020 Klub Integracji Społecznej w Andrychowie, ul. Krakowska 72 wznawia swoją działalność. Klub funkcjonuje stosując wytyczne zawarte w Rekomendacjach Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej opracowane wraz z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektoratem Sanitarnym z dnia 20 maja 2020 roku obowiązujących w okresie epidemii COVID-19.

Zaznaczamy, iż do KIS mogą uczęszczać osoby zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną, do których zalicza się w szczególności katar, kaszel, temperaturę powyżej 37,2ºC, wysypkę, bóle mięśni, gardła, biegunkę, duszności, utratę smaku i węchu oraz nie mające kontaktu z osobą chorą, zakażoną, izolowaną lub objętą kwarantanną.

Prosimy o zasłanianie ust i nosa w trakcie spotkań w KIS (np. za pomocą maseczki ochronnej, przyłbic ochronnych, chusty, apaszki).

W celu zapewnienia bezpieczeństwa kluczowym czynnikiem jest przestrzeganie zasad higieny, dlatego każda osoba przed wejściem do budynku, w którym znajduje się KIS jest zobowiązana do dezynfekcji rąk za pomocą płynu do dezynfekcji, znajdującego się przy wejściu do budynku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 33 876 42 92.

Zapraszamy