Spotkajmy się na plaży

Powiększ obrazNa zdjęciu wielka piaskownica, w której bawią się dzieci. Wokół leżaki, na nich opiekunowie dzieci. Obok wózki dziecięce

Już wkrótce Plac Mickiewicza w Andrychowie wypełnią wielkie bańki mydlane, które powstaną podczas akcji „Z profilaktyką na wesoło”.

Akcja profilaktyczna odbędzie się 14 i 28 sierpnia, w godzinach 16.00-19.00, w ramach projektu Wakacyjna City Plaża, realizowanego przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie.

Tak jak podczas poprzedniej edycji „Profilaktyki na wesoło”, zorganizowanej 17 lipca, Pracownicy Działu Profilaktyki Środowiskowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie przygotują szereg atrakcji dla dzieci. W programie przewidziano m.in. bańki mydlane, animacje z chustą Klanza i zabawy plastyczne.

Natomiast dorośli zyskają okazję, by sprawdzić, jak czuje się osoba będąca pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Aby się o tym przekonać, będą mogli założyć alkogogle lub narkogogle i spróbować swoich sił, wykonując proste zadania, takie jak przejście wzdłuż linii narysowanej na chodniku czy trafienie woreczkiem do celu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z poprzedniej edycji: