Rusz głową i zdobądź atrakcyjne nagrody!

Powiększ obrazMłoda, uśmiechnięta dziewczyna pracuje przy komputerze. Za nią szkolna tablica z narysowanymi kredą dymkami symbolizującymi pomysły

Mieszkasz na terenie Gminy Andrychów? Masz od 7 do 15 lat i głowę pełną pomysłów? Potrafisz dostrzegać to, czego nie widzą inni, a kreatywność jest Twoją mocną stroną? Weź udział w konkursie na nową nazwę Świetlicy.

Proponowana nazwa powinna budzić dobre skojarzenia ze Świetlicą, nawiązywać do charakteru miejsca, być oryginalna i łatwa do zapamiętania. Na autorów najlepszych propozycji czekają nagroda główna i 3 wyróżnienia.

Masz pomysł? Nie czekaj – już dziś wypełnij kartę zgłoszeniową i dostarcz ją osobiście albo wyślij pocztą do Działu Profilaktyki Środowiskowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie, przy ul. Metalowców 10. Termin nadsyłania propozycji mija 1 października o godz. 15.00. Szczegóły w regulaminie konkursowym.

Zdjęcie uśmiechniętego chłopca, który siedzi przy biurku i pisze coś w zeszycie długopisem. Na biurku są jeszcze: globus, kredyt, klocki, farby i pędzle.
fot. pixabay.com