Przedłużenie terminu nadsyłania prac konkursowych

Powiększ obrazUśmiechnięty chłopiec, który siedzi przy biurku i pisze coś w zeszycie długopisem. Na biurku są jeszcze: globus, kredyt, klocki, farby i pędzle.

Nie zdążyłeś przysłać propozycji nazwy Świetlicy? Mamy dobrą wiadomość – termin konkursu został przedłużony do 10 października, do godz. 15.00. Zapraszamy do udziału!

Mieszkasz na terenie Gminy Andrychów? Masz od 7 do 15 lat i głowę pełną pomysłów? Potrafisz dostrzegać to, czego nie widzą inni, a kreatywność jest Twoją mocną stroną? Weź udział w konkursie na nową nazwę Świetlicy.

Proponowana nazwa powinna budzić dobre skojarzenia ze Świetlicą, nawiązywać do charakteru miejsca, być oryginalna i łatwa do zapamiętania. Na autorów najlepszych propozycji czekają nagroda główna i 3 wyróżnienia.

Masz pomysł? Nie czekaj – już dziś wypełnij kartę zgłoszeniową i dostarcz ją osobiście albo wyślij pocztą do Działu Profilaktyki Środowiskowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie, przy ul. Metalowców 10. Termin nadsyłania propozycji mija 10 października o godz. 15.00. Szczegóły w regulaminie konkursowym.

Zdjęcie uśmiechniętej dziewczynki
fot. pixabay.com