PROTOKÓŁ KOMISJI KONKURSOWEJ
Gminnego konkursu plastycznego
„moja rodzina – pokolenia blisko siebie”
- Organizator konkursu – Ośrodek Pomocy Społecznej w Andrychowie
- Współorganizator – Miejska Biblioteka Publiczna w Andrychowie
- Skład Komisji Konkursowej
Pani Izabela Jończy-Chmiel – przewodnicząca komisji
Pani Krystyna Korbut-Płonka – członek komisji
Pani Alicja Krupnik – członek komisji
Pani Renata Wronka – członek komisji
- Na konkurs wpłynęło 160 prac plastycznych w następujących kategoriach:
– Oddziały przedszkolne – 37 prac plastycznych
– Uczniowie oddziałów zerowych i I klas SP – 31 prac plastycznych
– Uczniowie szkół podstawowych – klasy II-III – 84 prace plastyczne
– Uczniowie szkół podstawowych – klasy IV-VI – 8 prac plastycznych
– Babcia, dziadek- 0 prac plastycznych
w tym 3 prace nie zostało ocenionych ze względu na brak zgodności z regulaminem konkursu.
- Decyzja Komisji Konkursowej:
Komisja Konkursowa zgodnie z regulaminem konkursu, na posiedzeniu zamkniętym w dniu 24 kwietnia 2017 roku dokonała oceny prac konkursowych, z których wybrano następujących laureatów:
kategoria – Oddziały przedszkolne
Imię i nazwisko
Autora pracy |
Szkoła/placówka/adres | Opiekun artystyczny | |
Nagroda | Natalia Klimczyńska | Przedszkole Nr 3 w Andrychowie | Elżbieta Bujok |
Nagroda | Milena Skowron | ZSS w Sułkowicach-Łęgu | Zofia Woźniak |
Nagroda | Piotr Grochowski | ZSS w Sułkowicach-Łęgu | Zofia Woźniak |
Wyróżnianie | Aleksandra Graboń | ZSS w Sułkowicach-Bolęcinie | Sabina Mrzygłód, Renata Matyszkowicz |
Wyróżnianie | Magdalena Kasperkiewicz | Przedszkole Samorządowe w Sułkowicach-Łęgu | Anna Kasperkiewicz |
kategoria – Uczniowie oddziałów zerowych i I klas SP
Imię i nazwisko
Autora pracy |
Szkoła/placówka/adres | Opiekun artystyczny | |
Nagroda | Adam Kierczak | Przedszkole w Targanicach | Elżbieta Fujawa |
Nagroda | Nadia Górczak | Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie | Barbara Czepiec |
Nagroda | Anastazja Stysło | Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie | Sylwia Kolber |
Wyróżnienie | Patrycja Faber | Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie | Anna Baścik |
Wyróżnianie | Weronika Budniak | Przedszkole Publiczne w Rzykach | Jolanta Matlak |
Kwalifikacja do wystawy | Karolina Ogórek | ZSS w Targanicach | Róża Kruczała |
Kwalifikacja do wystawy | Anna Łysoń | Przedszkole Publiczne w Rzykach | Jolanta Matlak |
kategoria – Uczniowie szkół podstawowych – klasy II-III
Imię i nazwisko
Autora pracy |
Szkoła/placówka/adres | Opiekun artystyczny | |
Nagroda | Cezary Walczak | ZSS w Inwałdzie | Maria Bogacz |
Nagroda | Kacper Markowski | Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie | Gabriela Samborska |
Nagroda | Nadia Belak | Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie | Dorota Paździora |
Wyróżnienie | Zofia Pałosz | Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie | Gabriela Samborska |
Wyróżnienie | Zuzanna Fryt | Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie | Aneta Bizoń |
Wyróżnianie | Martyna Ficek | Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie | Sylwia Kolber |
Wyróżnianie | Wiktoria Paszewska | ZSS w Sułkowicach-Łęgu | Bogusława Wiśniowska |
Kwalifikacja do wystawy | Julia Brońka | Kwalifikacja do wystawy | – |
Kwalifikacja do wystawy | Nikola Wojewodzic | ZSS w Roczynach | Rita Wojewodzic-rodzic
Ewa Cinal- nauczyciel |
Kwalifikacja do wystawy | Damian Kręcioch | Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie | Dominika Bizoń |
kategoria – Uczniowie szkół podstawowych – klasy IV-VI
Imię i nazwisko
Autora pracy |
Szkoła/placówka/adres | Opiekun artystyczny | |
Nagroda | Weronika Damek | Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie | Lidia Siwek |
Wyróżnianie | Emilia Wesołowska | Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie | Lidia Siwek |
Wyróżnianie | Nikola Wygoda | Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie | Lidia Siwek |
kategoria – Babcia, dziadek – 0 prac plastycznych
Serdecznie zapraszamy laureatów wraz z opiekunami artystycznymi na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie 23 maja 2017 r. o godz. 11:00 w Urzędzie Miejskim w Andrychowie (sala konferencyjna – II piętro).